PVC Profiller
..................................
E R C A M A Y
Müşteri memnuniyeti vazgeçilmezimizdir.
Saclı PVC Profiller

Geniş bir ebat ve renk seçeneğine sahip olma özellikleriyle sac kenarlarının fiziksel zararlarını önleyen pratik bir uygulamadır. Ayrıca üzerine EPDM sünger profilin yapıştınlması ile kapı ve bagaj profili olarak kullanılabilir.

PVC Kauçuk Profiller

Araç ve endüstriyel uygulamalarda kapı ve cam kenarlarının dekore edilmesinde, üzerine EPDM sünger profilin yapıştırılması ile kapı ve bagajların izole edilmesinde kullanılan metal takviyeli PVC fıtilleri, kolay ve hızlı monte edilebilme, geniş bir ebat ve renk seçeneğine sahip olma özellikleriyle sac kenarlarının fiziksel zararlarını önleyen pratik bir uygulamadır.

Her Türlü Otomobil , Kamyon , Komyonet , Minübüs , Traktör , İş Makineleri , CNC Torna Tezgahları , Makine , Kazan , ambalaj Sanayi Değirmen Sanayisinde Kullanılan Lastik ve Fitil Çeşitleri Toptan ve Perakende Olarak Hizmetinize Sunulmuştur.
Soğutucu Oda Kapı Fitilleri 
Buzdolabı ve derin dondurucu gibi soğuk ortamların içerisine ulaşabilmek için kullanılan kapı veya kapakların izolasyonunda kullanılan fitiller, -40°C’ye kadar fonksiyonunu yerine getirebilme, düşük kapanma kuvveti, yüksek deformasyon direnci ile maksimum sızdırmazlık özelliği kriterleri gözönüne alınarak tasarlanır.


ERCAMAY
info@ercamay.com
G l o b a l  T r a d e